O firmie

Kilka słów o Arczim ...

Jeśli szukasz niezawodnej i profesjonalnej firmy transportowej w Rzeszowie, to ArcziGold TAXI jest idealnym wyborem. Oferujemy najwyższej jakości usługi przewozu osób na terenie Rzeszowa i poza nim. W naszej flocie znajdują się nowoczesne i komfortowe pojazdy, które zapewniają bezpieczne i wygodne podróże. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i firmy, którym oferujemy indywidualne rozwiązania transportowe. Kierowcy współpracujący z ArcziGold TAXI Rzeszów to profesjonalni i doświadczeni specjaliści, którzy dbają o komfort i bezpieczeństwo pasażerów. Oferujemy transport do i z każdego miejsca w Polsce, a także usługę robienia zakupów i przywozu ich do domu dla naszych klientów. Nasze usługi są dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług już dziś! 
Jestem lokalnym przedsiębiorcą, działającym na podkarpackim rynku już od 20 lat.
Jeśli więc cenisz sobie wspieranie rodzimych przedsiębiorców, jakość usług, solidnego partnera i szybką realizację zleceń - możesz mi zaufać.
Miłość do podróżowania samochodem przerodziła się w pasję jaką jest kierowanie TAXI, uwielbiam to co robię i dzięki temu czerpię z tego taką przyjemność.
Potrzebujesz komfortowej Taxówki w Rzeszowie???
Nic prostszego - Najszybsza TAXI w mieście już czeka

Pozdrawiam
Artur 608 050 255
ArcziGold TAXI Rzeszów
Szukaj